.

BURGER KING MARMARİS

Dünya genelinde 78 ülkede 12.400 restoranı ile hizmet veren Burger King, kurulduğu günden bu yana, dünya çapında uyguladığı yüksek kalite ve hijyen standardına, çevre uyumlu ve doğaya saygılı üretime, zengin lezzetli ürün çeşidini geliştirmeye ve sürekli eğitime verdiği önem, Burger King'in bugünkü başarısındaki en önemli rolü oynamaktadır.

KFC MARMARİS

1930'ların ortalarında Albay Harland D. Sanders tarafından ABD Kentucky'de kurulan ilk restorandan bugüne KFC vazgeçilmez lezzetiyle bir lezzet klasiği halini almıştır.

PİZZA PİZZA MARMARİS

Dilim pizza konseptini ilk defa Türkiye ile tanıştırdı. Kendi tasarladığı, dilim pizza, patates ve Coca-Cola'dan oluşan menüsüne COMBO ismini verdi.

TİRE KEBAP MARMARİS

Dana'nın ozel bölgelerinden (on kol ve sırt) alınan Etlerle yapılıp icine tuz haricinde hicbir katkı maddesi konmadan yapılan Tire Kebabı once sislere saplanarak kömür mangalında %80 civarında pisirilmektedir

MANGAL KEYFİ MARMARİS

Özel sosu ve yoğurt ile yapılan Balaban Köfte ' yi denediniz mi.

 

PİDE PİDE MARMARİS

Bu lezzeti mutlaka denemelisiniz.

 

ROBERT'S COFFEE MARMARİS

Kulvarında lider kahve mağazaları zinciri olan Robert’ s Coffee, geniş ve özgün ürün yelpazesiyle en yüksek kaliteyi, eğitimli personeli ile en iyi hizmeti sunmayı amaçlayan, etik ve çevreye dost bir markadır.

 

LYNCH CAFE & BAR

7 saniye de içebileceğiniz her bira bizden.

 

BLUE PORT WAFFLE'CISI

Taze meyveler ile hazırlanan harika waffle'lar sizleri bekliyor.

FROZEN YOGURTH

Hem sağlıklı hem de serinletici, mutlaka deneyin.

TESCO KİPA MARMARİS

Bugün Kipa, 12 ülkede faaliyet gösteren, yaklaşık 520.000 kişiye istihdam sağlayan, her hafta milyonlarca müşteriye hizmet veren dünyanın en büyük perakende şirketlerinden biri olan Tesco'nun bir parçası.

 

TEKZEN YAPI MARKE VE EV MARMARİS

1995 yılında organize yapı market sektörünün öncüsü olarak kurulan TEKZEN, yüzde yüz yerli sermaye ile yatırımlarını hızla sürdürmektedir.

BİMEKS MARMARİS

Bugün Türkiye'nin 56 şehrine yayılmış 138 mağazayla, 130 bin metrekarenin üzerinde bir satış alanında faaliyet gösteren şirket, bilgisayardan tüketici elektroniğine, beyaz eşyadan kişisel bakım ve aksesuara modern zaman insanının ihtiyaç duyduğu birçok dayanıklı tüketim ürününün satışını yapmaktadır.

MADAME COCO MARMARİS

Pamuğun duygulara hitap eden yumuşak dokunuşunu kendine özgü şiirsel yorumu ile evlerinize ılık bir esintiyle taşıyor.

DEICHMANN MARMARİS

Birçok dünya markası ayakkabılar çok uygun fiyata ayağınıza geliyor.

KARACA MARMARİS

Bugün Çift Geyik Karaca, yıllık 300 bin adet üretim kapasitesi, ürünlerinde kullandığı %100 yün İtalyan ipliğiyle moda tutkunlarının ihtiyaçlarına en yüksek kalitede cevap veriyor olmanın gururunu taşıyor.

TOSS MARMARİS

Bir Karaca kuruluşu olan TOSS ile genç kitle modayı takip ediyor.

CHICCO MARMARİS

Bize göre, bebekleri mutlu edebilmek, dünyadaki en güzel meslektir. Biz, bebekleri nasıl mutlu edebileceğimizi her gün düşünebildiğimiz için, kendimizi şanslı hissediyoruz.

DOGO MARMARİS

Dünyada ilk kez ayakkabıya baskı yapmayı başaran genç ve yaratıcı bir ekibiz.

İPEKYOL MARMARİS

Ipekyol, Twist ve Machka markaları ile 130’un üzerinde mağazasında yüzbinlerce kadının farklı beğenilerine seslenen Ayaydın&Miroglio Grup, Türk hazır giyim sektörünün saygın ve köklü kurumlarından biridir.

FORUM SAAT MARMARİS

En şık dünya markaları bay bayan saatler.

TRENDY MARMARİS

Firmamızın En Önemli felsefeleri, "Üretimde Kalite" ve "Müşteri Memnuniyeti" ilkesini temel ilke olarak kabul etmektir. 

A&B COLLECTION

a&b collection artık Marmaris'te

A&B MOBILE

a&b mobile artık Marmaris'te

AY-YILDIZ MARMARİS

Ülkemizde Ayyıldız öncülüğünde başlayan iç çamaşır ve mayo üretim sektörü, 56 yıl boyunca, liderliğimizle büyük bir hızla gelişerek günümüzün dünya modasını belirleyen halini almıştır.

PEGIA MARMARİS

Dünya markasını ayağınıza getirdik.

MARINES OPTIC

En şık gözlük modelleri için mağazamızı ziyaret edin.

BREEZE MARMARİS

BREEZE markası dünya genelinde tam 25 ülkede satış sunmaktadır. Yenilikçi, dinamik ve özgün çalışmalarıyla yüksek marka bilinirliğinin yanı sıra, en çok talep gören jean markalarından biri konuma gelmiştir.

GOLDEN ROSE MARMARİS

Oje üretiminde dünyanın 5 büyük üreticisinden biri olan Erkul Kozmetik, Avrupa, BDT ülkeleri, Balkanlar, Ortadoğu, Kuzey Afrika ve Amerika olmak üzere 5 Kıtada 90'dan fazla ülkeye ihracat yaparak başarısını sınır ötesine taşımıştır.

VZZZ ARI ÜRÜNLERİ MARMARİS

Sağlıklı yaşam kaynağı.

HARİBO MARMARİS

HARIBO, 2003 yılında şekerleme pazarına dair yapılan Avrupa´nın en büyük tüketici araştırmasında, „Avrupa´nın en güvenilen markası“ seçilmiştir.

İLKER & ERCAN KUAFÖR MARMARİS

İlker & Ercan şimdi Blue Port'ta

TAKIŞTIR MARMARİS

Türkiye'nin büyüyen takı zinciri.

TOYZZ SHOP MARMARİS

Toyzz Shop oyuncakları artık Blue Port'ta.

FUNNY DAY MARMARİS

Eğlencenin yeni adresi.

VIPSTAR MARMARİS

Vipstar Entertainment artık Blue Port'ta

MARMARİS SİNEMALARI

Sinema keyfi, en güncel vizyon filmleri