.

 

Proje inşaatına Üntaş Group ile 2013 yılında başlanan Blue Port AVM, 10 Bin metrekare mağaza alanı olmak üzere 45 markası ile Marmarislilerin ihtiyaçlarını her yönüyle karşılayan bir alışveriş merkezi...

2014 yılında açılmasıyla birlikte Marmarislilerin yaşam tarzına kalite getiren birbirinden özel markaları bünyesine taşıyan Blue Port AVM,cafeleri, restaurantları, sanat ve eğlence merkezleri, giyim mağazaları ve rahatlığı ile farkını ortaya koydu. Blue Port Alışveriş Merkezi, gün boyunca 7’den 70’e herkese iyi zaman geçirebilecek farklı alternatifler sunarken; Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen markaları ile Marmaris’in yaşam merkezi konumuna geldi.

Tüm alanlarında farklı bir tecrübe yaşatmak üzerine kurgulanan mimarisi ile günün her saatinin keyfinin çıkarılmasını sağlarken; ziyaretçilerine kapalı alan konforunu ve açık alan ferahlığını aynı anda yaşatıyor.

Açıldığından beri gerçekleştirdiği ilklerle Marmarislilere heyecan yaşatan Blue PortAvm, hiç durmadan düzenlediği aktiviteler, etkinlik ve kampanyalarla adından sıkça söz ettirerek Marmaris’e yepyeni bir soluk kazandırmıştır. Farklı, kusursuz, canlı ve uzun ömürlü bir “Yaşam Merkezi” Blue Port Avm, farklılaşma konusunda kendisini hep yenileyen bir merkez olmayı hedefliyor.